Drevené Geoboard Matematické Manipulatívne Materiál Pole Blok Geo Dosky Grafické Vzdelávacie Hračka S Vzor Karty Montessori

€9.53 €15.37

Sedemdesiat tisíc šesť sto štyri

Drevené Geoboard Matematické Manipulatívne Materiál Pole Blok Geoboard Grafické Vzdelávacie Hračka S Vzor Karty

Popis:

Je to darček pre každého, kto bude táto hračka je vždy veľmi populárne vo svojej pre-k a predškolských tried.Toto je jedna hračka pre deti vždy bojovať o v predškolskom.Vybrať to vidieť Geo - doske je rozdiel.V triede testované a pripravený na použitie doma alebo v škole.

Špecifikácia:

Doska veľkosť: cca 18 cm

Odrážky:

1、Jednoduché Použitie: k Dispozícii je zaoblené nechty na zadnej strane, a malé hornej a dlhé nechty na zadnej strane umožňujú malíček, aby sa ľahko uchopiť a pobyt na ňom.Naozaj rozšíriť rozsah ich tvar.

2、Tradičné Vyučovacie Hračiek: Toto je Montessori tradičné vyučovacie hračka.Je odporúčané, aby sa 18 mesiacov alebo starší.To môže zvýšiť vaše dieťa je predstavivosť a koordinácie, zlepšenie koordinácie očí a rúk, farbu a tvar R ecognition.

3、Robustná a Odolná: Všetky dosky cítiť veľmi silný a trvanlivý a podporu, aj keď hral sa s nimi.Kapela je tiež veľmi silný a nebude ľahko zlomiť. (Pre dospelých usmernenia je potrebné pre deti vo veku 1 až 3)

4、Kvality Služby: Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte ma.

Balenie Zoznam:

1set


  • Certifikácia: Čína certifikované (3C)
  • Upozornenie: 5-7 Rokov
  • Názov Značky: Toporchid
  • Tému: Zvieratá & Príroda
  • Číslo Modelu: drevené hračky
  • Vekové Rozpätie: 5-7 Rokov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: eva strane, montessori, drevené človeče, nehnevaj sa rada, drevené geo rada, hra matematika, múdrosť box, joolz geo buggy board, drevené skrine prevodoviek, montessori materiál froms, drevené rocker board.

Môžete tiež rád