Doprava zadarmo,110V Alebo 230V 1600W Vinyl Plastové Podlahy teplovzdušné Zváranie Zbraň S Triac S Vykurovacie telesá A 5 mm teplovzdušná Pištoľ Zvaru Tip

€131.22

Doprava zadarmo,110V Alebo 230V 1600W Vinyl Plastové Podlahy teplovzdušné Zváranie Zbraň S Triac S Vykurovacie telesá A 5 mm teplovzdušná Pištoľ Zvaru Tip

Použité počas zvárania z nižšie materiál

-Single Ply Strešné Membrány Zváranie

-Stan Opravy

-Plastové Oprava a Výroba Zváracích

-Vinylová Podlaha Zváranie

-Nárazníky Na Autá Zváranie

-PVC Bannery Zváranie

-Plachta Opravy

Súprava obsahuje:

- 1pcs teplovzdušné Zváranie Zbraň (230V alebo 110V)

- 1pcs 40 mm Silikónové Tlak Valec, Červená Alebo Zelená

- 1pcs 40 mm Širokého Otvoru Dýzy

- 1pcs 110V alebo 230V 1600W Vykurovacie telesá

Tipy:

Vzhľadom na medzinárodné expresné doručenie drahé.Moja spoločnosť bude mať sídlo na krajinu, musíte dopravy, vybrať najvhodnejšie kuriérom.Prosím pochopiť.Ak chcete zadať spôsob dopravy.Prosím, kontaktujte zákaznícky servis pred objednávkou.

Brazília krajiny zákazníkov , prosím zanechať osobné daňové číslo v poradí.Inak nemôže poslať.

Ocean Technology Int ' l Co., Ltd je profesionálny spoločnosti na vývoj, dizajn a výroba, náš zváracie stroje s jednoduchým rozhraním ovládanie, funkcia pamäte dát a infračervené laserové polohy, atď.môže byť používaná nepretržite 24 hodín.Ocean Technology Int ' l Co., Sro má 10-ročnú históriu a skúsenosti v oblasti zariadenia pre teplovzdušné zváranie, zhromaždila skupina skúsených odborníkov.Prostredníctvom rokoch vývoja našich produktov už sú široko používané v priemysle, hydroizolácie, tunely, podchody, vody, akvakultúry, odpadov, chemických a ťažobný priemysel, čistenie odpadových vôd, strešné konštrukcie, ako aj v oblasti tkaniva zváranie truck, potiahnuté tkaniny, post-produkcie tlač a vonkajšie reklamné membránové materiály, atď.A vyvážané do viac ako 60 krajín a regiónov vysoko ocenila domácich a zahraničných zákazníkov, agentúra nastaviť predaj a servis v mnohých mestách.

1. Dodacia lehota:

Za normálnych okolností, sme sa dodať tovar do 1-3 pracovných dní po www.v-portal.sk schvaľuje objednávky. (okrem sviatkov)

2. MIN?

MIN:1 jednotku.

Ak si chcete kúpiť viac, môžete kontaktovať zákaznícky servis.Zákaznícky servis vám zvýhodnené ceny na základe množstva.

3. Spôsob prepravy.

Pretože medzinárodné expresné doručenie je drahé.Preto budeme vyberte spôsob dopravy podľa vašej krajiny.Ak potrebujete určiť, expresné dodávky.Prosím, kontaktujte zákaznícky servis pred nákupom.

4. Záruka.

Záručná doba pre naše výrobky je jeden rok s výnimkou vykurovacie telesá.Vykurovacie teleso môže pracovať asi 3000 hodín.

5. Je tam opravu alebo obchodné miesto?

Naše zariadenie je vysoko profesionálny produkt, tak nemôžeme nastaviť predaj a údržba elektrických zásuviek v každom mieste.V súčasnosti, všetky nákupy a po predaji, údržba užívatelia sú priamo zodpovedné tým, že naša spoločnosť!

6. Čo ak máme problém s počítačom?

Máme špecializované po-predajné oddelenie údržby.Vo všeobecnosti, 70% otázky, môžete mi poslať fotografie a videá.Založené na informáciách, ktoré ste poskytli, sudca problém stroj.Poslať opravy častí.Stretol nemôže byť vyriešený, priamo poslal späť do môjho spoločnosť údržby

7. Nie som si istý, aký typ modelu potrebujem pre nás?

Máme technici s viac ako desať rokov inžinierske skúsenosti priamo určiť správny stroj pre vás.


 • Teplota: 20-600 stupeň
 • Objem Vzduchu: 2600Pa
 • Otáčky Bez Zaťaženia: 1600rpm
 • Warrantly: 12 mesiacov
 • Funkcia: Chladný / Teplý Vzduch
 • Názov Značky: hotair
 • Menovitý výstupný výkon: 1600W
 • Číslo Modelu: TOPLINK-X3
 • Zváranie Oblasti: 20/40 mm
 • Menovité Napätie: 220V
 • Farba: zelená
 • Produkt: horúci vzduch wleding nástroj
 • Hmotnosť: 1.2KG
 • Použitie: zváranie plastov
 • certificeta: CE

Štítky: stanica teplovzdušné pištole, symistor, prenosné zvárač plastov, vzduch horúci stanice, valček, plastové zvárač, horúci vzduch, stanica teplovzdušné zváranie, top gun intro, regulátor napätia triac, striekacie pištole hot.

Môžete tiež rád