5 KS Optických PLC Splitter SC 1 : 8 Mini oceľové rúry typ 1x8 0,9 mm Vlákno Opitc Splitter SC/APC Konektor

€36.82

UPOZORNENIE:

1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie

zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane.

2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky

3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok môže byť doba dodania okolo 20-90 dní

Optické vláknové PLC Splitter SC 1 : 8 Mini oceľové rúry typ 1x8 0,9 mm Vlákno Opitc Splitter SC/APC Konektor

*Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery

*Vysoká Spoľahlivosť

*Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata

*Vysoká kanál počíta

*Vynikajúce ekologickú Stabilitu a Široko Používané

Aplikácie

*FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON)

*Káblovej televízie (CATV)

*Lokálne siete (LAN)

*Skúšobné zariadenia

*Pasívnych optických sieťach(PON)

Špecifikácie 1 1xN (s konektorom) (Počet Kanálov) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operačný Wavelenth) 1260 1650 P Úrovni Insertion Loss 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Úrovňou Insertion Loss 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Jednotnosť) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Návrat Strata) viac ako 55 (Urcenim) viac ako 55 (Druh vlákniny) ITU G657A (Prevádzková teplota) -40 až 85 (Pigtail dĺžka) 1 m alebo 1,5 m alebo vlastné

Objednávanie

PLC Port Typ Kábla Typ Vlákniny Dĺžka Typ Konektora Package Štýl

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Iní Určiť

0,25 mm Holé vlákniny

Pás S Nástrojmi Vlákniny

Fan-out (s 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kábel

3.0 mm Kábel

1 meter

1.5 meter

určiť

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Iní Určiť

Z nehrdzavejúcej ocele rukáv

Plastové Modul

19 1U Rack Mount

Iní Určiť


  • Typ Konektora: SC/APC
  • Názov Značky: Erilles
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Číslo Modelu: PLC APC

Štítky: vlákno sc, olt tp link, vlákna, optické siete prepínač, fc sc, gpon prepínač, mikrotik prepínač, FXO, 2 core optický kábel, mellanox.

Môžete tiež rád