Himalájska Soľná Lampa Nabíjania cez USB, Čierna /Biela Spálňa, Obývacia Izba Čistenie Vzduchu Svetlo Nočné Svetlo na Kryštál Soli Lampa Rodina

€14.84 €29.67

Nové prírodné zdravý život: Prírodné Himalájske kryštál soli rock môže uvoľniť negatívne ióny a čistia vzduch od kúrenie lampy.A svetlá nie sú horúce, ľudia sú v bezpečí.To sa budete cítiť pokojne a uvoľnene.

Jednoduché ovládanie: Dotykový ovládací prepínač, ak chcete zmeniť farbu svetla.Dotyk rovnaké tlačidlo pre 2-3 sekundy, aby sa jas.Jednoduché použitie s USB alebo AC nabíjačku.

Dekorácie: Či svetlo je jasné alebo nie, vzhľad výrobku je vynikajúce a krásne a moderné nepravidelný povrch kryštálu soli rose vyzerá svetlo ružovej.Je veľmi dobré, dekorácie, veľkosť je strednej veľkosti, a Nie je veľa priestoru.

Na Himalájske Ray Himalájska Soľná Lampa je ideálny Vianočný darček, narodeniny, sviatok, promóciu, ďakujem-yous a zvláštne príležitosti.

Špecifikácia:

Farby: Biela, Čierna

Tvar: štvorec

Napájanie: USB vstup

Materiál: ABS + PC + elektronických komponentov

Menovité napätie: DC5V

Pracovný prúd: 100-600mA

Výkon dĺžka kábla: 1.2 m

Menovitý výkon: 3 W

Funkcia: nočné svetlo, okolitého svetla, negatívne ióny svetlo

Veľkosť produktu: 94X94X141mm

Balenie zoznam:

Soľné lampy *1

USB kábel*1


  • Druh: Atmosféra
  • Tvar: KLÁVESNICA
  • Názov Značky: Mabor
  • Je Žiarovky Zahrnuté: No

Štítky: himaliyan soľná lampa, lampa soľ, elektrická soľná lampa, medúzy, lávové lampy, farebné crystal soľná lampa, himalian soľná lampa, svetlo soľnej lampy, aróma mesiac, pakistan soľná lampa.

Môžete tiež rád