850/1300nm MM 50/50 Spojky Pomer LC/UPC 1x2 FBT Spojka,1*2 850mm 50/125 Multimode 1M 2.0 MM FBT LC Optický Splitter Spojka

€18.38 €20.42

850/1300nm MM 50/50 Spojky Pomer LC/UPC 1x2 FBT Spojka,1*2 850mm 50/125 Multimode 1M 2.0 MM FBT LC Optický Splitter Spojka

Pripomenul:Fiber Konektor môže byť ST,SC,FC,LC

Ferrule môže byť APC alebo UPC

Spojky Pomer môže byť 50/50,40/60,30/70,20/80,10/90,5/95.1,99,3/97....

Pri zadaní objednávky,prosím, poznámku podrobné požiadavky

Popis

Multimode Spojka sú vyrobené z triedených index vlákien s jadrom priemery 50um alebo 62.5 um.Štandardné multimode spriahadlá sa bežne používajú v krátkej vzdialenosti komunikácie s LED zdroje pôsobiace na 1300nm alebo 850nm.Multimode spriahadlá sú vlnová dĺžka nezávislé cez široký rozsah vlnových dĺžok s jednotné modálne rozvod energie spustenie stave.

Kľúčové Vlastnosti

- Nízka Insertion loss

- Široký Operačný Vlnová Dĺžka

- Kompaktné Rozmery

- Vynikajúce Ekologické A Mechanickú Stabilitu

Aplikácie

- Local Area Networks

- CATV Systémy

- Účastnícke Slučky

- Fiberoptic Nástrojov

- Fiber Senzory

Naša spoločnosť Informácie

Shenzhen Novú Víziu Optické Komunikačné Co., Ltd je jedným z výkonných a high-tech spoločností a špecializuje sa na Optické vlákna, prevodovka, sieťové komunikačné zariadenia a poskytovanie fiber to the home (FTTH) výrobkov.Všetky produkty vyrobené striktne vykonávať medzinárodné a vnútroštátne príslušné technické normy.ISO9001-2008 systém manažérstva kvality a ISO14001-2004 environmentálneho manažérstva sú realizované komplexne.Výrobky sú široko používané v telekomunikačné a elektrické a optické vlákna CATV a prepravnej siete dát na optické vlákno a optické vlákno komunikačného systému a Bezpečnostnej oblasti high-definition video.

Naše hlavné produkty sú Komunikácie optického kábla, Príkon optického kábla, FTTH optického kábla a Mobilné optického Kábla; optické médiá konvertor, digitálne video optické prenosové systémy a Optický Vysielač Modulov; HD HDMI / SDI video optický vysielač , optický vysielač moduly, Ethernet optických vysielačov a optické príslušenstvo.

Profesionálny výskum ,design a výroba tím,pojem inovácie a vzájomnej výhodnosti a win-win.Viac OEM/ODM služba je poskytovaná pre najznámejšie značky tuzemských a zahraničných.To sa vyváža do Ameriky, Kanady, Rumunska, Mexiko, Argentína, Brazília, Západná Afrika, Thajsko, a Saudská Arábia

O platbu

1. Akceptujeme Escrow.Môžete Zaplatiť cez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, prevodom na www.v-portal.sk.

2. Prosím uskutočniť platbu čo najskôr, tak, že môžete získať položka skôr.

3. Poznámka: Všetky dovozné colné položky je kupujúceho zodpovednosti, ktoré nie sú zahrnuté v predajnej ceny alebo poplatky za doručenie; Ale budeme deklarovať produktu ako darček s menšiu hodnotu, aby sa vám ľahko dostať položka cez Colné.

O zásielke

1. DOPRAVA po celom SVETE (s výnimkou niekoľkých krajín a APO/francúzskej polynézie).

2. Všetky objednávky budú okamžite spracované a bude dodávaný v 2-3 dni po tom, ako je platba potvrdená, Prázdninový čas predĺžiť.

3,láskavo nie 1-3 nízke skóre na prepravu príčiny zámorských doprava bude ovplyvnené mnohými faktormi, ako sú Colné spracovanie, Post štrajk a pod.

4. Sme o nly loď, ktorú chcete potvrdenej objednávky adresy, tak prosím, uistite sa, že vaša objednávka adresu zodpovedá vašej dodacej adresy.

5. Voliteľné doprava spôsobmi: Čína Príspevok Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atď.

6. Takmer všetky objednávky pod 2 kg je zadarmo doprava v Číne Post Air Mail.Prosím, vyberte iné prepravné spôsobom, ak potrebujete položka urgentl.

O záruku

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.

2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné).Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.v-portal.sk!

3.Záruka nákladnej prepravy hradí kupujúci.

O spätnú väzbu

1. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetky kupujúcich sú spokojní s našich produktov a služieb.

2. Úprimne dúfame, že si môžete nechať nám perfektný 5 star pozitívnu spätnú väzbu, ak máte radi položky.

3. Prosím, kontaktujte nás pred vami otvorí spor, alebo nechajte nám negatívna spätná väzba, a potom dáme vám najlepšie riešenie.


 • Vlákna Typu: SM alebo MM
 • Aplikácia: CATV,FTTH,FTTX,PON
 • Položka Druh: NVOC-FBT 1X2-MM
 • Oem: Áno
 • 1xN: 2,3,4,5,6,7,8..
 • Miesto Pôvodu: Shenzhen
 • Názov Značky: MEIBAI
 • Továreň: Áno
 • Vlákno Pigtail: ST,SC,LC,FC
 • Číslo Modelu: NVOC-FBT-1*2-SC
 • Package: Oceľové Rúrky alebo ABS Box
 • Priemer Vlákna: 0.9,2.0 or3.0 mm

Štítky: v.dotyk 2, yotaphones 2, 2 m.led, zjazdy 2, 2 minims, descendes 2, портфель дота 2, crysys 2, f.e.a.r 2, zničila 2.

Môžete tiež rád