Orientek TR600 OTDR PON SS24AF 1310/1550/1625nm 32/30/30 db Rovná EXFO FTB-200,YOKOGAWA AQ1200 a JDSU OTDR Stroj

€1 681.30

Orientek OTDR PON 1310/1550/1625nm 32/30/30 db - Integrovaná Dotyková Obrazovka. - Sa rovná EXFO, JDSU, YOKOGAWA OTDR Stroj

- PON 1310/1550/1625nm 32/30/30 db

- Dotykový Displej

- Udalosť Mŕtva Zóna

Standard Package :

( Orientek OTDR Hlavné Telo , FC+SC+LC UPC Konektorom, Testovania a Kalibrácia Správa , AC/DC adaptér , Stopové analýze softvér(CD) , Interné Batérie , užívateľský Manuál , púzdro )

Popis :

S krátkym

Hlavne Funkcie:

1 Prenosné,ľahké a pohodlie pre účtovnú

2 32/30/30 db vysoký dynamický rozsah

3 ≤2m extra krátky prípade mŕtva zóna

4 0,05 m vysoká vzdialenosť rozlíšenie,128k odberových bodov

5 Rýchle auto merania,jedno-tlačidlo operačný

6 Test až štyri vlnových dĺžkach s jedným jednotky

7 Komunikácie svetla kontrolovať automaticky

8 Diaľkové funkciu cez Ethernet

9. Podpora Bellcore GR196 formát súboru, v písaní alebo čítaní

10. Vstavaná lítiová batéria s vysokou kapacitou pre viac ako 16 hodín prevádzky život

Špecifikácie: Model Orientek TR600 Vlnová dĺžka(nm) 1310/1550/1625nm Dynamický rozsah(dB) 32/30/30 db šírka Impulzu (ns) 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Displej 6.5 palcový TFT LCD dotykový displej Prípade slepých zón (m) 3 Útlm blind zone (m) 13 Lineárnosť (dB/dB (a) ±0.05 dB/ dB Strata prah (dB) 0.05 Strata rozlíšenie pomer (dB) 0.01 Vzoriek rozlíšenie pomer (m) 0.125 na 8 miesto odberu Vzoriek 32k Vzdialenosť neistoty (m) ±(1 m + 5×10 -5 × vzdialenosť + vzorkovací interval) Vzdialenosť rozsah (km) 0.3 to180 kapacita Pamäte stopových SD Kartu (4G), > 10000 kusov Trvanie merania Definované používateľom, 5sec, 10sec, 15sec, 30s, 1min, 2min, a 3min sú voliteľné Optické rozhranie FC/UPC+SC/UPC+LC/UPC Dátové rozhranie rozhranie USB, SD karty rozhranie Vizuálne Poruchy Locator Č Napájanie Lítiová batéria; ďalšieho pracovného dĺžka ≥ 8 hodín Záručná doba 12 mesiacov

Máme tieto modely OTDR (Všetky podpora angličtina, španielčina) :

1. Orientek TR600 SM SV20A 1310/1550nm 32/30 db Vstavané Vizuálne Poruchy Locator

2. Orientek TR600 PON SV30A 1310/1490/1550nm 32/30/28db

3. Orientek TR600 MM MV10A 850/1300nm 21/19db

4. Orientek TR600 PON SS24AF 1310/1550/1625nm 32/30/30 db

5. Orientek TR600 PON SS24CF 1310/1550/1625nm 38/36/34db

6. Orientek TR600 MS8035A SM&MM 850/1310/1550nm, 20/30/28dB

7. Orientek TR600 MS3035A SM&MM 1300/1310/1550nm, 18/30/28dB

8. Orientek TR600 MS8330A SM&MM 850/1300/1310nm,20/18/30 db

9. Orientek TR600 MS8350A SM&MM 850/1300/1550nm,20/18/28dB

Ostatné Značky OTDR :

1. JDSU MTS2000 LA 1310/1550nm 34/32db

2. JDSU MTS4000 LM 1310/1550nm 33/31db

3. JDSU MTS4000 MA 1310/1550nm 40/38db

4. AV6418 SM 1310/1550NM 42/40db

5. EXFO MAX-710B 310/1550nm 30/28DB

6. EXFO FTB-1-720-23 písm. b) oznámenia SM 1310/1550nm 36/34DB


  • Displej: 6.5 palcový TFT-LCD displej (touch screen)
  • Optický konektor: FC/SC/ST konektor
  • Podujatie Mŕtva Zóna: <2m
  • Strata prah: 0.01 dB
  • Dynamický Rozsah: 32/30/30 db
  • Funkcia: Rovná EXFO FTB-200,YOKOGAWA AQ1200 a JDSU OTDR Stroj
  • Číslo Modelu: TR600
  • Odber vzoriek bodov: Až 128 km
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550/1625nm
  • Názov Modelu: Orientek TR600 OTDR Stroj
  • Rozhranie: USB, SD
  • Názov Značky: komshine

Štítky: otdr jdsu 600, viavi, exfo, orientek, aq1200, digitálny regulátor napájania, jdsu viavi otdr, otdr, yokogawa, 1625nm.

Môžete tiež rád