1PC 6ES5420-4UA13 Nové a Originálne Priority použitie DHL dodanie

€246.04

Popis produktu: Všetky výrobky, ktoré predávame sú zbrusu nový, originálny tesniacich produktov.Tak dlho, ako vaše číslo objednávky alebo číslo modelu je rovnaké, ako číslo modelu z výrobkov uvedených v zozname, je to produkt, ktorý hľadáte, neváhajte a nákup.Ak máte akékoľvek otázky, prosím pošlite správu predávajúcemu, my vám odpovieme v čase, ďakujem.Kupujúci upozornenie: 1. Asi doručenia: Pre tovar do 2 kg, dávame prednosť DHL, FedEx TNT pre rýchle dodanie, ktorá je očakávaná, že bude doručené do 3-9 pracovných dní.Pre viac ako 2 kg tovaru, vyberieme viac ekonomický režim dopravy, ako ARAMEX alebo špeciálne logistiky.Ak výrobok, ktorý ste zakúpili, je ťažké, ale musíte dostať tovar rýchlo, môžete ma kontaktovať na zvýšenie prepravné náklady, môžeme tiež expresný spôsob doručenia pre vaše dodávky.Ďakujem. 2. O platby: podporujeme všetky www.v-portal.sk je platobných metód, ďakujem. 3. O záruke a návrat: podporujeme 30 dní, návrat servis, non-kvalitu produktov problémy vrátiť kupujúcich musia byť dva-way freight.Na všetky výrobky predávané, poskytujeme trojmesačnú záručnú (muž-vyrobené poškodenie a nesprávne použitie výrobku nie je možné používať, na ktoré sa nevzťahuje záruka).Ďakujem. 4. Ďakujeme vám za výber a nákup našich produktov.Ak nie ste spokojní s našimi cenu, prosím, vyjednávať ceny cvičiť predávajúci, budeme považovať vaše predpokladaná cena v dobrej viere, ďakujem.

5. Po obdržaní tovaru, ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás v čase, nie ľahko vytvoriť negatívnu spätnú väzbu a star rating, budeme riešiť vaše problémy v priebehu 24 hodín.Ďakujeme za vašu spoluprácu a prajeme vám šťastný nakupovanie.


  • Bezdrôtová Komunikácia: Bluetooth
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Použitie: Univerzálny

Štítky: čaj 12 mm 4 mm, mávali topánky, tr4 interiéru, trstina lístkov, prút lákať more, xeon pga 988, xeon notebooky, kliešte knihy, oblek právnici.

Môžete tiež rád