Nyxl45105 NYXL basovú gitaru, sláčikové auta, dlhé rozsahu, L Top/Med dno, 45-105, D ' Addario

€23.67

Nyxl45105 NYXL basovú gitaru, sláčikové auta, poniklované, dlhé rozsahu, L Top/Med dno, 45-105, D ' Addario

Struny pre D ' Addario je NYXL basové gitary sú inovatívne kombinácie nickel-plated steel-založené Opletenie pre rozšíreného dynamického rozsahu a v súlade vzor.Nyxl45105-hybrid auta, optimálne pre hudobníkov hľadáte obaja flexibilitu a hlboký, silný zvuk.Vhodné pre basové gitary s 36 1/4 palca menzure.

NYXL série struny pre basové gitary sú základom vysoko uhlíkovej ocele a nickel-plated steel vrkoč zo špeciálneho vzorca.Struny poskytujú hlboké a výkonné basy, zamerané zvuk a podčiarknuté skreslenie.Určený pre hudobníkov všetkých štýlov, NYXL struny majú veľký dynamický rozsah a Sustein než akékoľvek iné bass guitar strings.

Upravený vzťah medzi základňou a opletením pre väčšiu univerzálnosť.

Nový nikel povlak pre známe pocity a zdôrazniť skreslenie.

Oceľová Základňa pre lepšiu stabilitu úpravy a zvýšenú pevnosť.

Vhodné pre basové gitary s 36 1/4 palca menzure.

Vyrobené s USA.

Hrúbka struny: .045, .065, .085, .105.

Dodanie tovaru je uskutočnené spoločnosťou sdek alebo mail ruskej Federácie.

Ako pravidlo, malé-veľké tovaru (príslušenstvo) sa doručujú poštou, veľké veľkosti (nástroje a vybavenie) sú dodávané SDEC.

S cieľom znížiť náklady na dopravu, používať kupóny o našom obchode =)))

Pozor!!!Ak vaša lokalita nemá miesto vydania SDEC, sme sa ponúknuť dodanie do najbližšieho bodu, alebo si môžete objednať v komentári objednávky dodanie "dverí".V tomto prípade, že dodávka bude platiť vám navyše po prijatí zásielky.

O obchode "muzsale"

Ponúkame na predaj tovaru z oficiálnych zástupcov svetových značiek na území ruskej Federácie.Pracovali sme na trhu pre hudobné nástroje a hudobné vybavenie od roku 2009. Trvalé sponzorov všetkých-ruský a medzinárodných súťažiach, kultúrnych a vzdelávacích projektov.

Naše skúsenosti vám umožňuje poskytnúť vám najzaujímavejšie tovaru z obrovskej škály.Na všetok tovar sa záruka z oficiálnych dodávateľov.

Všetok tovar je poistený.To je obrovské plus v spolupráci s nami.Vyžiadať na našej stránke.Naučíte sa najprv o nový tovar a dobré zľavy prvý.

Šťastný nakupovanie!!!

S Pozdravom, tím MuzSale


  • Názov Značky: D ' Addario

Štítky: diy gitara auta, bodi gitara, gitara taylor, gibson guitar, blue elektrická gitara, guitarra auta, elektrická gitara nastaviť, diy gitara, gitara auta, electr gitara.

Môžete tiež rád