Zvýšenie Konštantné Napätie Konštantný Prúd Modul Napájania 11-50 V DC Batéria s LCD Displejom S5X

€10.26 €11.53

Viac DC-DC Modul:

Zvýšenie Konštantné Napätie Konštantný Prúd Modul Napájania 11-50 V DC Batéria s LCD Displejom S5X

Popis:

1. Zaujímavosti

1.1. Tlačidlo môžete úplne vypnúť výstup!Vzhľadom na osobitnú podporu architektúry, výstupné napätie je vstupné napätie po tradičných podporu modulu je vypnuté.Tento produkt prekonáva tento problém.

1.2. Self-ochrana schopnosť, tradičné boost modul je ľahko spáliť podľa podmienok zaťaženia štart, nastavenie výstupné napätie nižšie ako vstupné napätie výstupné napätie nariadenia je príliš vysoká, atď.Tento modul prekonáva tieto problémy a pridáva ďalšie ochranné funkcie. .Vstupné konci anti-reverse ochrany, spätné spojenie nebude horieť; tam je anti-spätnou funkciu, môžete priamo nabíjanie batérie; iné viac-power over-current a over-voltage protection.

1.3. Široký rozsah napätí, až 50.

2. Parametre výrobku

Vstupné napätie: 9-45V (Keď vstupný prúd je veľké, venovať pozornosť čiastočné napätie na vstupe napájania riadok)

Výstupné napätie: 11-50, továrenské nastavenie výstupu je o 15V (vstupné napätie je vyššie ako výstupné napätie, v ERR zobrazí rozhranie a výstupné napätie je potrebné zvýšiť)

Výstupný prúd: 5A maximálny (menej ako 90W), výstup vyššia ako 5A alebo 90W, automatickú ochranu.

Výstupný výkon: prirodzený odvod tepla 90W (v 5A)

Napätie displej: rozlíšenie 0.05 V rozsahu 0-50, skutočná chyba ± 0,3 v V (pre zákazníkov s prísne požiadavky na presnosť)

Aktuálny displej: rozlíšenie na 0,005 A, rozsah 0-5A, skutočná chyba ± 0.1 A (pre zákazníkov s prísne požiadavky na presnosť)

3. Popis funkcie

3.1. Modul má V/Z, ZAPNUTIE/VYPNUTIE dve tlačidlá: IN/OUT prepínače vstupné napätie výstupné napätie displej, dlhým stlačením tlačidla môžete prepnúť výstupný prúd výstupný výkon displej; ON/OFF tlačidlo ovládací výstup ZAPNUTÝ alebo VYPNUTÝ, vždy štandardný výstup štátu je VYPNUTÉ.

3.2.CC potenciometer slúži na nastavenie nabíjacieho prúdu, po smere hodinových ručičiek, môže zvýšiť nabíjacieho prúdu, aktuálne nastavenie hodnoty je potrebné nastaviť, keď je batéria pripojená, nie je možné priamo krátkosti nastavenie výstupu; prístup indikátor batérie (červená) sa rozsvieti, PLNÝ indikátor (zelená) sa rozsvieti, keď je plný, právo CV potenciometer slúži na nastavenie výstupného napätia a otočiť v smere hodinových ručičiek na zvýšenie výstupného napätia.VONKU je ukazovateľ výstup indikátor stavu, ktorý sa rozsvieti, keď je napätie na výstupe, inak je mimo.

4. Ako používať

4.1. Použiť ako normálny boost modul s nadprúdovou ochranou

(1) Prispôsobte ŽIVOTOPIS konštantným napätím zariadenia tak, aby výstupné napätie dosiahne napätie, ktoré chcete.

(2) Nastavte CC aktuálne nastavenie potenciometer pre viac ako 20 zmení.Upraviť CC potenciometer v smere hodinových ručičiek, aby výstupný prúd dosiahnuť toz hodnotu, ktorú chcete nastaviť.Ak ERR rozhranie sa zobrazí po zaťažení je pripojený, potom upravte CC potenciometer v smere hodinových ručičiek.Zvýšte limit prúd.

4.2. Použitie ako batérie, nabíjačky

Modul bez konštantný prúd funkcia sa nedá použiť na nabíjanie batérie.Pretože napätie rozdiel medzi batériu a nabíjačku, že elektrinu spotrebúva je veľký, nabíjací prúd je príliš veľký, čo spôsobuje poškodenie batérie.Preto, batéria by mala byť obvinený konštantný prúd na začiatku, a automaticky prepne späť na konštantné napätie nabíjania, keď sa plnenie do určitej miery.

(1) Určenie floating charge napätím a nabíjací prúd nabíjateľnú batériu, ktoré budete potrebovať, a nastaviť výstupné napätie na nabíjacie napätie;

(2) Prvé otočenie CC potenciometer proti smeru hodinových ručičiek pre viac ako 20 zmení, pripojte batériu, otočiť CC potenciometer v smere hodinových ručičiek, a postupne zvyšovať nabíjací prúd pre nabíjanie aktuálne potrebujete.

4.3. Použitie ako high power LED konštantný prúd disk module

(1) Určí prevádzkový prúd a maximálne prevádzkové napätie v ktorej budete musieť riadiť Led;

(2) Nastavte CV potenciometer tak, že výstupné napätie dosiahne maximálne pracovné napätie LED;

(3) ako Prvé otočenie CC potenciometer proti smeru hodinových ručičiek pre viac ako 20 zmení, vložte LED zaťaženie, upraviť CC potenciometer v smere hodinových ručičiek, aby výstupný prúd dosiahnuť vopred LED pracovný prúd;

5. Poznámky

5.1. Modul vstupu V-vypnúť a výstupný OUT-krátke, inak konštantný prúd funkciu budú neplatné.

5.2. Prosím, uistite sa, že elektrické napájanie, je väčší než výkon požadovanej výstup zaťaženie.Prosím znížiť spotrebu energie, keď je modul je horúce!

5.3. Prosím, prečítajte si popis produktu starostlivo, kým ju použijete.Škody spôsobené nesprávnym použitím nevracajú.

5.4. To nie je podporovaný na nastavenie konštantnej aktuálna hodnota skrat výstupného napätia.

Balík obsahuje:

1 * Konštantné Napätie Modul Napájania


 • Strata Sily: 90W
 • Vstup zadnej strane spojenie ochrany: Áno
 • Skratu Ochrana: Áno
 • Veľkosť: 82 * 52 * 41mm
 • Napájacie Napätie: 11-50
 • Číslo Modelu: 11-50 Konštantného Napätia Modul
 • Druh: Regulátor Napätia
 • Výstup koniec proti spätnému toku: Áno
 • Stav: Nové
 • Názov Značky: ReYeBu
 • Pracovný Prúd: o 30mA

Štítky: zvýšenie výkonu dodanie, 18650 baterka malé, zvýšenie dc, zvýšenie prúdu, zvýšenie konštantný prúd, dc dc krok, zvýšenie výkonu, zvýšenie napätia, dc dc, dc.

Môžete tiež rád