Magic Silikónové Čistiaca Kefa riady so Špongiou Multi-funkčné Čistiace Podložky Príbory, kuchynský Riad Kefy Kuchyni, Umývanie Nástrojov

€0.06 €0.08

Magic Silikónové Misky, Misy Čistiaca Kefa Multifunkčné Čistiace Podložky Hrniec Pan Umývanie Kefami Kuchyňa Čistič Na Umývanie Nástroj

Popis

Tieto kefy sú vyrobené z ekologických potravín silikónu.Rýchlo prirodzeného sušenia spolu s neprítomnosť baktérie, aby sa tento hygieny príjemný nástroj.

Žiaruvzdorné: silikónové používané, je tepelne odolná, takže je ľahko ovládateľný horúce hrnce/riad.Vhodný pre odber horúcej panvice von z rúry alebo manipulácii s horúcimi skale hrnce alebo dosky a na nič iné s horúcim povrchom.

Viacúčelové použitie: používa sa hlavne na čistenie riadu/hrnca/panvice a ostatný kuchynský riad.Nielen, že je to dobrý čistiaci prostriedok na riad, to môže tiež byť použité na čistenie zeleniny a ovocia povrchy.Má tiež funkciu použiť nápoj dráha udržať tie pohár škvrny vypnite svoj stolov a pultov.

Ľahké skladovanie: Má schopnosť byť zavesený na háčiky.Ľahko skladacia byť uložené v úzkych zo zásuvky, alebo sa dajú stohovať na seba ušetriť drahocenný priestor.

Ľahko sa čistí: dajú sa čistiť pod umývadlo s mydlom a teplou vodou.Môžu byť čistené vo vnútri umývačky riadu alebo aj varené v horúcej vode.Listy za žiadne rezíduá.

Špecifikácie:

Materiál: silikón.

Farba: ukázať, ako obrázky.

Veľkosť: 115*15 mm (Priemer*Hrúbka).

Poznámky:

Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Balík Obsahuje:

1 * Silikónové Misky Čistenie Kefkou.


  • Materiál: Silikónové
  • Druh: Misa Čistiaca Kefka
  • Názov Značky: FenKicyen
  • Použitie: KUCHYŇA
  • Číslo Modelu: JJ10910-01
  • Štýl: Scourer
  • Funkcia: Eco-Priateľský

Štítky: silikónové pourer kuchyňa, silikónové násobne kuchyňa, silikónové gumy kuchyňa, grilovanie silikónový štetec kuchyňa pečenie, kefa jedlo, brush pot, univerzálny silikón kefy kuchyňa, čistič kuchyňa, čisté pan, mazivo kefa kuchyňa.

Môžete tiež rád