10PCS/ Veľa SC APC PLC 1X4 splitter Optických Box FTTH PLC Splitter box s 1X4 Planárne vlnovodové typ Optický splitter

€27.56 €39.37

Funkcie Nízky nadmerné straty Vynikajúce urcenim Dobrý kanál-kanál jednotnosť Nízke PDL Vysoké náklady-Vysoká účinnosť životného prostredia a mechanickú stabilitu

Aplikácia optických komunikačný systém optické vláknové senzory CATV Systém LAN Systém WAN Systém

Index Výkonnosti

Druh

Jednotka

1 X 4

1 X 8

1 X 16

1 X 32

Optické Vlákno s priemerom

um

9/125 um(smf-28)

vlnová dĺžka

nm

1260~1620

Vkladanie Strata

dB

<7.0

<10.6

<14.0

<17.3

Jednotnosť

dB

<0.6

<1.0

<1.5

<2.3

PDL Strata

dB

<0.30

<0.30

<0.30

<0.30

Urcenim

dB

>55

Strata Návratu

dB

>50

Prevádzková Teplota

-40 až +85

Teplota Skladovania

-40 až +85

Zariadenie Rozmer mm

4 0X 4 X 4

4 0X 4 X 4

5 0X 4 X 4

5 0X 7 X 4 Mini-Modul Rozmer mm

5 0X 7 X 4 5 0X 7 X 4 6 0X 12 X 4 8 0X20 X 6

Modul Rozmer

mm

100 X 80 X 10

100 X 80 X 10

120 X 80 X 18

140 X 115 X 18


  • Aplikácia: FTTX Systémov G/E-PON Aplikácie CATV
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Názov Značky: Joinwit
  • Veľkosť: 20cmx20cmx20cm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné: Ubiquiti
  • Číslo Modelu: 1X4 SC/APC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim

Štítky: autorádio, optický splitter, tv, goku, 1x4 plc splitter, optický rozbočovač, box optický, box ftth, telekomunikácie, optický splitter.

Môžete tiež rád