6Pcs Flexibilné DC12V 30 cm LED Svetelné Pásy 2W 12 Svetla Korálky DIY Dekorácie, Lampy Vodotesný Pre Auto, Motocykel

€5.20

Špecifikácie

Špecifikácia navigačnej lišty: 30 CM 12 Svetla Korálky Použitie: Automobilové a motocyklové dekoratívne osvetlenie Materiál: 5050 Tri-čip luminiscenčné Nad 1000MCD na lampu Veľkosť:Dĺžka: 30 cm Šírka: 1.0 CM Výška: 0,3 CM Základná farba: čierna Životnosť: 10,0000 hodín Vydržať teplota: -20℃ 50℃, Prevádzková teplota: 5℃ 50℃.

Zoznam Balíkov

6*LED svetelné pásy

★ Hlavné výhody

1. úspora energie, veľmi nízke tepla, nízka spotreba len, vhodné pre všetky 9-14V auto napájania. 2. Dlhá životnosť, tento výrobok používa dovezené led knot. 3. Plne utesnené vodotesný dizajn (všetky pevné PVC tesnenia), 100% vodotesný. 4. Odolné voči tlaku, shockproof, odolný voči nárazom, mäkký materiál, odolný. 5. Vysoká svietivosť, dlhá životnosť, rovnomerný jas, č chromatické aberration, široké pokrytie.Jednoduchá inštalácia, môže byť inštalovaný v aute alebo mimo auta, čistenie auta tabuľka vložiť miesto, suchý vzduch a používanie skla lepidlo na prilepenie svetelný panel, a potom zviazať s kravatu na aj môže. 1) Povrch tmelu 2) Nepremokavé triedy je IP68, vhodný pre vnútorné a vonkajšie použitie. 3) napätie DC12V 4) Robustný, vysoká odolnosť voči otrasom 5) Nízku spotrebu energie, vysoký jas 6) Žiadne žiarenie 7) Pružný, kompaktná veľkosť, jednoduchá inštalácia

★Hlavné použitie

Nové LED mäkký pás svetla v rôznych farbách, s DIY, zvýraznite osobné svetlá.Zákazníci si môžu vybrať aj voľbu rôznych dĺžkach, podľa ich modelov áut.To môže byť používané ako šasi, svetlá, oka svetlá, náboj kolesa svetlá, brzdové svetlá, interiér footlights, strešné svetlá na čítanie, osvetlenie batožinového priestoru, zálohovať svetlá, atď.Kupujúci si môže zvoliť, rôznych dĺžok a farieb podľa vlastných potrieb.Vhodné pre všetky modely.Inštalácia: LED osvetlenia okolitého prostredia je nová 30 cm, pružný pás LED svetlá na ľavej a pravej strane vodiča konzole, priamo stanovená na ľavej a pravej strane vodiča, konzoly, a potom pripojené na dvere, svietidlá alebo svetlá na čítanie, vhodný pre všetky modely.

Zvláštne Upozornenie!

Pred inštaláciu, použitie 12V batérie, napájanie z auta na test, svetlo bez problémov pred začatím inštalácie, správny spôsob je, aby sa svetelné pásy z vo vnútri obalu a opatrne vložte ho na miesto na inštaláciu, a opraviť to priamo!Napájanie môže byť priamo pripojený paralelne k širokej lampa (malé svetlo, napájací kábel), je zakázané pripojiť priamo, a nie prostredníctvom poistka) na batérie!


  • Položka Druh: Atmosféra na čítanie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 30cm

Štítky: bay15d dual farba, americké luxusné medi luster, optický pásy, čierne uhlie, auto led, žiarovka auto led, 10 metrov luster, stropné svietidlo farba červená, auto žiarovka led, dvere led logo.

Môžete tiež rád