SM(9/125),G652D,24core,2.0 mm PVC Žltý Kábel Podjednotky,Žltá PVC Plášť,10M,FC/UPC Breakout Optický Pigtail Jumper Kábel

€36.02 €40.02

SM(9/125),G652D,24core,2.0 mm PVC Žltý Kábel Podjednotky,Žltá PVC Plášť,10M,FC/UPC Breakout Optický Pigtail Jumper Kábel,FC s Štrbinový Modrá Stánku,50 CM Kábel od black zástrčku do FC Konektor

Pripomenul:Fiber Konektor môže byť ST,SC,FC,LC

Ferrule môže byť APC alebo UPC

Pri zadaní objednávky,prosím, poznámku podrobné požiadavky

Ak potrebujete Prispôsobiť Dĺžku,prosím, kontaktujte nás!Popis: patchcord je optický kábel slúži na pripojenie jedného zariadenia na druhé pre signál smerovanie.Dva konce s prípojkami byť menovaný patchcord alebo jumpter , len jeden koniec s konektor byť menovaný pigtail.SC stojí na Účastnícke Konektor - všeobecný účel push/pull štýl konektor.To je štvorec, snap-in, konektor západky s jednoduchým push-pull pohybu a je nedočkavý.Funkcie: 1. V súlade s Telcordia,GR-326-CORE, TIA/EIA a IEC 2. Nízke Insertion Loss & Späť Reflexie 3. Ekologicky Stabilné 4. 2,4,6,8, 12 a 24 Kanálov Mocť 5. Uloženie Potrubia Priestor,Náklady a čas Inštalácie 6. Ľahké Push/Pull Prevádzky 7 Breakout Kábel/Zväzok rozvodný Kábel/ Stužkový Kábel/Exteriérový Vodotesný kábel voliteľné Aplikácie: 1.Telekomunikačné 2.Počítačové siete 3.CATV siete 4.Aktívne zariadenie ukončenie zmluvy 5.Prístrojové vybavenie

12Core 2.0 mm Podjednotky Jednotný Režim Optickej Breakout Krytý optického Kábla G652D LSZH ac

Príbuzné Produkty

Naše Výrobné

Naša spoločnosť Informácie

Shenzhen Novú Víziu Optické Komunikačné Co., Ltd je jedným z výkonných a high-tech spoločností a špecializuje sa na Optické vlákna, prevodovka, sieťové komunikačné zariadenia a poskytovanie fiber to the home (FTTH) výrobkov.Všetky produkty vyrobené striktne vykonávať medzinárodné a vnútroštátne príslušné technické normy.ISO9001-2008 systém manažérstva kvality a ISO14001-2004 environmentálneho manažérstva sú realizované komplexne.Výrobky sú široko používané v telekomunikačné a elektrické a optické vlákna CATV a prepravnej siete dát na optické vlákno a optické vlákno komunikačného systému a Bezpečnostnej oblasti high-definition video.

Naše hlavné produkty sú Komunikácie optického kábla, Príkon optického kábla, FTTH optického kábla a Mobilné optického Kábla; optické médiá konvertor, digitálne video optické prenosové systémy a Optický Vysielač Modulov; HD HDMI / SDI video optický vysielač , optický vysielač moduly, Ethernet optických vysielačov a optické príslušenstvo.

Profesionálny výskum ,design a výroba tím,pojem inovácie a vzájomnej výhodnosti a win-win.Viac OEM/ODM služba je poskytovaná pre najznámejšie značky tuzemských a zahraničných.To sa vyváža do Ameriky, Kanady, Rumunska, Mexiko, Argentína, Brazília, Západná Afrika, Thajsko, a Saudská Arábia

O platbu

1. Akceptujeme Escrow.Môžete Zaplatiť cez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, prevodom na www.v-portal.sk.

2. Prosím uskutočniť platbu čo najskôr, tak, že môžete získať položka skôr.

3. Poznámka: Všetky dovozné colné položky je kupujúceho zodpovednosti, ktoré nie sú zahrnuté v predajnej ceny alebo poplatky za doručenie; Ale budeme deklarovať produktu ako darček s menšiu hodnotu, aby sa vám ľahko dostať položka cez Colné.

O zásielke

1. DOPRAVA po celom SVETE (s výnimkou niekoľkých krajín a APO/francúzskej polynézie).

2. Všetky objednávky budú okamžite spracované a bude dodávaný v 2-3 dni po tom, ako je platba potvrdená, Prázdninový čas predĺžiť.

3,láskavo nie 1-3 nízke skóre na prepravu príčiny zámorských doprava bude ovplyvnené mnohými faktormi, ako sú Colné spracovanie, Post štrajk a pod.

4. Sme o nly loď, ktorú chcete potvrdenej objednávky adresy, tak prosím, uistite sa, že vaša objednávka adresu zodpovedá vašej dodacej adresy.

5. Voliteľné doprava spôsobmi: Čína Príspevok Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atď.

6. Takmer všetky objednávky pod 2 kg je zadarmo doprava v Číne Post Air Mail.Prosím, vyberte iné prepravné spôsobom, ak potrebujete položka urgentl.

O záruku

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.

2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné).Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.v-portal.sk!

3.Záruka nákladnej prepravy hradí kupujúci.

O spätnú väzbu

1. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetky kupujúcich sú spokojní s našich produktov a služieb.

2. Úprimne dúfame, že si môžete nechať nám perfektný 5 star pozitívnu spätnú väzbu, ak máte radi položky.

3. Prosím, kontaktujte nás pred vami otvorí spor, alebo nechajte nám negatívna spätná väzba, a potom dáme vám najlepšie riešenie.


 • Názov Značky: MEIBAI
 • Továreň: Áno
 • Položka Druh: NVOC-24c-FC-D-30 M
 • Miesto Pôvodu: Shenzhen
 • Certifikát: ROHS,CE,ISO
 • bunda materiál: LSZH alebo PVC
 • Dĺžka kábla: 1,2,3,4 M....
 • Model: GJFHJY
 • Oem: Áno
 • Číslo Modelu: NVOC-24c-FC-D-30 M
 • Priemer Vlákna: 0.9,2.0 or3.0 mm
 • Bunda Farba: Žltá,oranžová,Aqua,Fialová
 • Vlákna Typu: SM alebo MM

Štítky: ide dievča skauti, sukne cr pe vrecká, venuša bikini kamene, grafická karta amp bord, merino vlna beží, kryt reproduktora občianske, nálepku necrophilia, kluc 30 mm, systém nitro týždeň je glaxay.

Môžete tiež rád