12Pcs Lukostreľba Laminát Šípku Lepené-v Bodoch Lopatkami Nocks Recurva Zložené Luk Cvičenie Lovu a odstrel Príslušenstvo

€19.46 €20.49

RM10330667661720946

10330667657222167

10330667657222164 12Pcs Linkboy Lukostreľba Laminát Šípku Lepené-v Bodoch Lopatkami Nocks Recurva Zložené Luk Lovu a odstrel Príslušenstvo

Dĺžka šípky pól:75 cm(predstavovala 29,5") Dĺžku celej šípky:78 cm(30.7") Hmotnosť:33 g+/-0.2 g(30" napríklad) Vhodný rozsah:35lbs-45lbs lepené-v cieľový bod a conjoined lopatky/nock

package:12pcs

Upozornenie:

Mohli by sme ho poslať do Ruska .

Musíte zmeniť svoje krajiny do druhej, keď si ho objednať.

Potom nechať odkaz pre nás.

Platby:

Akceptujeme platbu cez Paypal/ T T ban k tran sfer, atď.záleží na vašej spokojnosti.Ak chcete platiť iným spôsobom, obráťte sa Prosím na detaily.Budeme sa snažiť spolupracovať s vašou prácou.

Doprava:

Dodacia lehota: Sme zvyčajne loď objednávky do 24 hodín po platbe je schválená pre osadenie položky.Sľubujeme, že loď všetky objednávky v spáchaný čas doručenia.

Vrátenie a Odoslať:

Poskytujeme záruku za kvalitu našich produktov Sme sa odmietli vrátiť bez akéhokoľvek oznámenia.

Krok 1) Prosím informujte nás, ak výrobok nefunguje dobre.

Krok 2) uveďte, Prosím, čo najviac podrobností o probléme.

Krok 3) Prosím, vráťte položky s jeho originálne balenie.

Je veľmi dôležité, aby kontaktujte nás a získajte pomoc najskôr v každom prípade.Prosím, neváhajte a opýtajte sa nás, ak máte akékoľvek otázky po predaji.

Spätná väzba:

Prosím, uistite sa, že akceptujete tieto podmienky pred uskutočnením objednávky.uprednostňujeme úprimný & úprimné kupujúci, a to je vysoko ocenil, že necháte pozitívnu spätnú väzbu pre nás, budeme robiť to isté.Ak spĺňate všetky problémy s našimi položky alebo služby, len neváhajte a kontaktujte nás v prvom rade pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu, budeme robiť všetko, aby sme zaručili vašu spokojnosť.

O Nás:

Ningbo LinkBoy Outdoorové športy Co., Ltd sa nachádza v Meste Ningbo,China,ktorá bola založená v roku 1995. Na to je bigging to hlavne vyrobené kovové hardware.najmä lovecký hrot šípu pre niektorých svetových značiek .Teraz je profesionálny o tom, šípky a príslušenstvo ,lúk príslušenstvo, lov šípku bod a broadheads a súvisiace produkty.Máme prísny systém kontroly kvality a inžinier tím .ponúkame OEM service pre mnohých slávnych značiek na svete.Súčasne, sme sa vyvíja naše vlastné značky "Linkboy Lukostreľba", agenti sú predaji našich výrobkov dostal veľmi dobre vyjadriť na túto firmu trhu.A budeme mať vyvíja nové a najlepšie produkty pre kupujúcich.


 • Hmotnosť: 33g+/-0.2g
 • Dĺžka šípky pól: 30"pre výber
 • Druh: Luk & Šípky Nastaviť
 • Názov Značky: Linkboy Lukostreľba
 • Použitie: Lov
 • Vhodný rozsah: 35lbs-45lbs
 • Číslo Modelu: LBA008
 • Farba: Červená Modrá
 • Materiál: Laminát
 • POLOŽKA Č.: LBA008
 • Dĺžka celého šípky: 78 cm(30.7

Štítky: lukostreľba linkboy, šípka uhlíka, lukostreľba žena, crosbow, prenosné zložené luk stlačte, šípka peny, amor uvoľnenie, kompozitný luk stlačte, eva cieľ, diy zložené luk stlačte.

Môžete tiež rád