7" DVR Rekordér Quad Split Monitor Auto parkovacia Kamera Systému 3 x Bočný Pohľad Fotoaparát Kit pre Kamión, Karavany, Prívesy Harvester

€245.71 €273.01

AUTO PARKOVACIA KAMERA ZÁLOHY KAMERA SECURITY SYSTEM KIT

ZADARMO POŠTOVNÉ A ODOSLANÉ PROSTREDNÍCTVOM DHL ALEBO INÉ EXPRESS

SONY 1/3" 480TV RIADKOV KAMERY

HOT PREDAJ!!!

Toto Spätné kamery systém, aby parkovanie, riadenie a zálohovanie bezpečnejšie zážitok pre každého.Poskytnúť zozadu bezpečnosti na každý úžitkových vozidiel, prevencia rizika pre život a zdravie ľudí a na ochranu spoločnosti' povesť a majetok.

Využívame naše znalosti o bezpečnej jazdy na každom odvetví, ktorá ho potrebuje, vrátane: školské autobusy, lode, tranzit autobusy, obchodné vozíky, home/RV, núdzové a priemyselné.

Naše výrobky prechádzajú prísnym na zabezpečenie absolútnej kvality a bezpečnosti pre našich zákazníkov, a zaručiť 100% spokojnosť.Ponúkame mnoho programov a prispôsobiteľné možnosti, aby vyhovovali každé vozidlo, ktoré budete riadiť.

1 x 7" HD quad minitor build-in DVR

3 x Bočný pohľad kamery

3 x 4pin 10m rozšíriť káble

ČASŤ 1: 7" HD High-Kvalitné Quad Monitor Stavať v DVR, Nahrávanie

★ High Definition Digital Colour LCD wide screen video monitor, 800 x 480 pixelov.

★ Vstavaná funkcia DVR.Krytia-definition Video Record Funkcia.Nahrávanie súboru uložené na SD kartu, maximálne 32 G, podpora dátumu a času nastavenie videa.

★ Vstavané quad / Split screen, schopný ukázať, 4 pohľadov kamier naraz.

★ AV1/AV2/AV3/AV4 s trigger wire, raz trigger wire aktivované, obrázok, automatické prepnutie na príslušné fotoaparátu.

★ DVR podpora nastaviť vozidla informácie, ako napríklad názov firmy, číslo vozidla, zariadenia, sériové číslo, názov Ovládača et.

★ Používateľa, môžete prehrávať všetky videá z kamery myslel, diaľkové ovládanie.

Prosím, láskavo poznámka: pošleme monitor bez REPRODUKTORA ako predvolené , ak potrebujete REPRODUKTOR, funkcia, prosím, conntact nás, ako si ju kúpite.

KAMEROVÝ SYSTÉM BUILD-IN DVR ZÁZNAMOVÉ FUNKCIE

◆ Nahrávanie súbory sú uložené na SD pamäťovú kartu, podpora maximálne 32G.

◆ DVR môže znova nahrať na rovnakú kartu v slučke.Video súbory môžu byť prehrávané prostredníctvom monitora alebo počítača.

◆ Všetky video súbory AVI formáte.Každý fotoaparát má samostatné video súbor a 15 minút je segment(môžete nastaviť čas).

◆ Monitor podpora 3-spôsoby audio vstup(AV1, AV2 a AV3 kanály).Že je potrebné kamery majú audio outpput na AV1~AV3 kanál.Zvuk zaznamenaný na kartu SD.Prosím, láskavo poznámka: tento monitor nie podpora audio výstup.

◆ Hoci monitor podporuje 5 kamery vstup, ale DVR iba záznamy, AV1, AV2, AV3 a AV4 kanál obrázky, to nemôže nahrávať AV5 kanál snímka.

◆ Monitor nestavia-v reproduktor ako predvolené, ak ju potrebujete, kontaktujte nás.Prosím, láskavo poznámka: reproduktor podporovať iba jeden audio kanál vstupu, takže odporúčame použiť parkovacia kamera ako audio vstup, takže vodič môže počuť pokyny okamžite od osoby, ktorá vedie ho v zadnej časti RV.

Monitor má U-Braccket a Kovový Držiak .Prosím, láskavo poznámka: pošleme U-Držiak ako predvolené , ak potrebujete Kovový Držiak, prosím pošlite správu na nás, alebo napíšte ju do komentára pri objednávke.

Napájací kábel monitora má 7 vodičov, ich definície a dopĺňa takto:

Červený vodič: 12-32V

Žltý vodič: 12-32V

Čierny vodič: GND

Zelený drôt(poznámka 1): trigger wire, ovládanie V5

Fialový drôt(poznámka 2): trigger wire, control V2

Šedá drôtu(poznámka 3): trigger wire, ovládanie V3

Biela drôtu(poznámka 4): trigger wire, ovládanie V4

Napríklad, ak zelená linka má 12 volt, potom monitor bude zobrazovať len jeden obraz V5 fotoaparátu.Zvyšok môže byť vykonané rovnakým spôsobom ako ostatné spúšť vodičov.Takže prosím, podľa vašich requestion na pripojenie týchto spúšť drôty na ľavej svetlo, pravé svetlo a spätným svetlom.Ďalšie, ak chcete monitor vždy ukazuje štyri snímky celý čas, potom sa tieto spúšť vodičov nemusí pripojiť k ničomu.

Prosím, láskavo poznámka: prosím, vezmite červený vodič a žltý vodič (spolu, a potom pripojte ich do 24V napájanie.To je dôležité.

ČASŤ 2: Nepremokavé CCD Color Strane Fotoaparátu

★ Color CCD senzor

★ Nepremokavé a Nočné videnie,

★ Desať infračervené Svetlo, vidieť až 15m vzdialenosť v úplnej tme.

★ 4-Pin Konektor

★ 2.8 mm objektív, Voľný pozorovací uhol 120°

★ Na upevnenie na stenu je vyrobený z plastu a shell je kov hliníka

★ IP69K hodnotenie

★ Lietadiel Triedy Pripojenia Káblov s 4pin

K dispozícii aj biela

Prosím, láskavo poznámka: pošleme čierny fotoaparát ako predvolené , ak potrebujete biely fotoaparát, prosím, conntact nás, ako si ju kúpite.

CCD Farba obrazový Senzor

◆ Obrazový Senzor: SONY 1/3" CCD senzor

◆ Signálny Systém: PAL predvolený & NTSC vyžiadanie

◆ Efektívnych pixelov : PAL:512H X 582V

◆ Horizontálne Rozlíšenie: 480TV Riadkov

V súčasnosti existujú dva typy obrazových snímačov: snímač CCD a CMOS senzorom.CCD snímače majú vyššiu kvalitu a viac pixelov.

Tento fotoaparát nie je používané iba pre bočný pohľad, ale tiež sa môže použiť pre zozadu.

Fotoaparát má jeden červený drôt, pošleme Non-Zrkadlový Obraz kamery ako predvolené, ak je potrebné, Zrkadlový Obraz, prosím, rez červený drôt.


 • Drôt alebo Bezdrôtové: Drôt
 • Typ Alarmu: Predné
 • Dĺžka Video Kábla: 10m
 • Druh Materiálu: Plastové
 • Názov Značky: anroan
 • Shell Materiál: Zliatiny Hliníka
 • Objektív Materiál: Sklo
 • Čas A Dátum Zobrazenia: Podpora
 • Vodiaca Čiara: No
 • SD Karta: Podpora SD Karty, Class 10, maximálne 32 G
 • Cyklické Nahrávanie: Podpora

Štítky: caravan okno, Prípojného vozidla, caravan rv, caravan dvere, rv, camper rv, markíza, karaván, camper, obytné karavany, caravan časť.

Môžete tiež rád