Elektrické Auto Upravené Operadla Batérie Požičovňa Dieťa, Operadlo Sedadla Späť Vankúš Pad Operadlo aj pre Opierku Príslušenstvo

€9.21 €10.12

Elektrické Auto Upravené Operadla Batérie Požičovňa Dieťa, Operadlo Sedadla Späť Vankúš Pad Operadlo aj pre Opierku Príslušenstvo

Elastické Kapely Dizajn: sedadla je jednoduchá inštalácia alebo rozoberať ,nie je potrebné nainštalovať nástroje.Vysoko elastická kapela môže účinne zabaliť autosedačky, aby sa zabránilo pádu z vozidiel.

Použiteľné Modely: sedadlo, kryt je vhodný pre väčšinu skútre.To je dobrá voľba ako perfektný darček pre partnera, rodinu, priateľov a kolegov a pod.

Ako používať: inštaluje sa na zadné sedadlo a Elektrické bicykle operadla

Použiteľné modely: Elektrický bicykel operadla a motocykel so skrutkou

Farba:Čierna

Materiál:kov

Veľkosť:21 cm

Obsah Balenia:

1* E-bike operadla

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Iné

Štítky: cyklistické sedadlo s operadlom, bicycl sedadla, bicykel dieťa, sedadlo, späť na bicykli sedadlo, na bicykli sedadlo na jar, požičovňa gél, cyklus dieťa, sedadlo, bicykel detskej autosedačky, bicykel deti sedadla, operadlo bicykli.

Môžete tiež rád