Digitálny gumy tvrdosť tester, SHORE, C, LX-C, typ pobrežia gumy tvrdosť tester

€102.93

1. Charakteristika

To je vhodné pre všeobecné kaučuk, syntetický kaučuk, mäkké gumy, multi - tukov, koža, vosk a tak ďalej

C utility model je vhodný pre gumy a plastov a používa opatreného materiály vyrobené z foaming agent v plastoch

D je vhodný pre bežných tvrdej gumy, živice, akrylové, sklo, termoplastickej gumy, tlačiarenské dosky, vlákniny a tak ďalej.

V súlade s normou DIN53505, ASTMD2240, JISR7215

Dve Zhrnutie

Brehu gumy tvrdosť tester sa používa na určenie tvrdosti vulkanizovanej gumy a výrobkov z plastov Druh, Typ D, C Typ tri formy

Typ a D sú vhodné na testovanie nízka, stredná tvrdosť a vysoká tvrdosť materiálov, resp.C Typ pre kompresiu ako 50% Stresu 0.049 MPa V čase, tvrdosť opatreného materiál pre topánky vyrobené z plastu a penovými plastmi je testovaný.

Tvrdosť tester vykonáva GB/T531-99, GB2411-80, HG/T2489-93, JJG304-2003 Príslušné ustanovenia.

Tri hlavné parameter

Dial hodnota: 0 na 100 stupňov

Stlačte ťah: 0-2.5 mm

Stláčajte tlačidlo koniec, tlak: A/C typ 0.55 N-8.06 N, D typ 0-44.5 N

4. Použitie metódy

Miesto vzor na pevný povrch, podržte tvrdosť rozchod, a stlačte ihly od okraja vzorky, aspoň 12 mm Stlačte nohy pevne na ukážku a stlačte ihla kolmo do vzorky, kým je v plnom kontakte so vzorom 1S Vnútorného čítanie.Aspoň z merací bod 6 mm Test tvrdosti na rôznych pozíciách 5 Ďalej, priemerná hodnota je meraná 15 mm ).V záujme stabilizácie podmienok testovania a zlepšiť testovanie presnosti, tvrdosť tester by mal byť nainštalovaný na rovnakom type merania stojan.

Päť Návod na použitie

Pred použitím by ste mali skontrolovať, tvrdosť indikátor, v slobodnom štáte by mali byť zobrazené na nulu, ak nie sú zobrazené ako nula, použite tlačidlo vymazať NULA Nula zúčtovania).Keď tvrdosť rozchod je stlačené na sklenené dosky, musí byť zobrazené 100 Stupňa (v blízkosti jediným z pätky pin a koniec pätky) a sklenené dosky.Ak nie pokyn, 0 a 100, môžete stlačením ihlou niekoľkokrát, ak nie je uvedené 0 a 100, môžete ju použiť, keď ste byt.Ak utility model sa používa na pevné nakladanie rám, rukoväť môže byť stlačené a tvrdosť rozchod je pod ťarchou závažnosti a tvrdosť tester je úplne kontaktovať s test stôl, a numerické hodnoty sa zobrazujú podľa toho 100 . 1 Stupňov, môžete použiť test tabuľka podľa dvoch nastavenie ovládacieho kolieska dolaďovacie, ako stále nie je možné naladiť 100 . 1 rovnaké nemôžu byť použité, v dobrom výrobcov na nastavenie vhodné.

D Tvrdosť test na sklo s nulovým tovaru polica zariadení na meranie nulové nastavenie v stálych zaťažení, špeciálne meradlo tlaku, musia byť umiestnené v pevnom tvrdosť alebo tvrdosť tlak vedúci tlaková strata sklenené dosky, a je ťažké presne hodnotu.

Gumené vzorky musí byť stlačené GB/T631-99 Na prípravu požiadavky, plastové vzorky musí byť stlačené GB2411-80 Požiadavky na prípravu vzoriek z gumy mikrocelulárnej materiály musia byť vyrobené GB2489-93 Požiadavky príprava

Ak je to možné, gumy a plastov vzorky musí byť v súlade s určením GB0T2941/GB/T2918 predpisy boli upravené v laboratóriu štandardnej teplote a potom znova určí.Byť použitá ako vzorka Typ tvrdosť meter na meranie hodnota presahuje 90 Odporúčame pri použití D Typ tvrdosť tester D Typ tvrdosť meter je nižšia ako nameraná hodnota 20 Odporúčame pri používaní Typ tvrdosť tester.Typ tvrdosť uvedie hodnota je nižšia ako 10 Presnosť je nepresné a výsledky merania sa nedá použiť.Po použití tvrdosť tester, malo by byť súknom do prístroja okno, umiestnené na suchom mieste, aby sa zabránilo vlhkosti.


  • Č.: BREHU C
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Dekorácie a výstavby obsah: Nákup materiálov
  • Model: BREHU C

Štítky: superman, batman telefón, žena, kuchyňa bundy, superman čierna socha, žena zrastov salónik set, žena kitty messenger, žena uzol vlasy tiara, superman dieťa hoodie, superman bolpoint pero, žena pletené top rez.

Môžete tiež rád