Cudzie Tváre Ilúzie Zrkadlo Rám 3D Pop-eyed Cudzie LED Vír Tunel Infinity Mirror Ohromujúci Optické Ilúzie Osvetlené Zrkadlo

€28.34 €39.37

LED Infinity Mirror Rám

Vlastné INFINITY vo svojom vlastnom dome.Chytrý a štýlový osvetlenie darček s rozdielom, LED Infinity Mirror Rám je skvelý spôsob, ako pridať ďalší rozmer vašej spálni alebo v obývacej izbe.

Funkcie:

Vytvoriť tunel svetla ilúzie Farbu meniace Led diódy s 17 kľúče, diaľkové ovládanie, Dlhá životnosť až 30.000 hodín Energeticky efektívne, super jasné Led Môžu byť zavesené alebo voľne stojace

4 Veľkosti K Dispozícii

8 cm / 23 cm x 23 cm 10 cm / 28 cm x 28 cm 12 cm / 33 cm x 33 cm 15 cm / 38 cm x 38 cm

Osvetlenie Wall Art + Ploche Dekor

Vytvára ohromujúci optické ilúzie, Infinity Mirror Rám používa šikovný osvetlenie a zrkadlá na zdanlivo ohyb svetla do nekonečnej rámec, aby sa tento šikovný kus steny, umenie, rovnako ako dokonalé osvetlenie darček.Infinity Mirror Rám môže byť buď na stenu alebo doľava voľne stojace.

LED Diaľkové ovládanie Funkcia

Regulátor pracuje na on/off a režimy svetla.To je malý a veľmi šikovný.Batéria nie je zahrnuté v dôsledku leteckej spoločnosti bezpečnostná kontrola.Svetlá sami majú veľmi pekný lesk.Tam sú k dispozícii 7 farieb a 3 jas režimy.

Zvyk, Aby Accpeted

PÁČI NÁPAD, ALE NEPÁČI DIZAJN?POĎME UROBIŤ NOVÝ SPOLOČNE! – Len dajte nám vedieť, čo by ste chceli vidieť na vaše osobitné hodiny a my vám pripravíme nový design pre vás.Náš návrh tím bude náčrt hodiny vo väčšine prípadov do 24 hodín.Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o revíziu (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.


  • s picture card: No
  • Balenie Typ: Jednej snímky
  • Druh: Rám Zrkadla
  • Číslo Modelu: HY-037
  • Štýl: Moderné
  • Tvar: Námestie
  • Materiál: Akryl

Štítky: vintage infinity mirror, vypuklé infinity mirror, infinity mirror moderné, 3d abstraktné zrkadlo, feiss infinity mirror, 3d geometrické zrkadlo, vír infinity mirror, kúpiť infinity mirror, aduino zrkadlo infinity, imitácia infinity nástenné zrkadlo.

Môžete tiež rád