Silikónový Ochranný Kryt Pre Cestný Bicykel Radiaca Páka Páka Puzdro Pre Cestné Bicykle Radiaca Páka Páka Na Hlavu Proti Poškriabaniu Rukáv

€13.02 €23.68

Som skúsený predávajúci a bude vám prinášajú najviac podrobné a presné služby.

Sľubujem: kvalita všetkých výrobkov je neporušená; logistiky rýchlosť všetky výrobky je tak rýchlo, ako to bude možné; po-predaj všetky produkty sú ideálne.

Vlastnosti Produktu: *1.Flexibilné zariadenia:gears sú flexibilné, presun je hladký,a index je zrejmé. *2.Viditeľné Výstroj Displej: viditeľná výstroj displeji sa zabezpečuje posun na prvý pohľad, pohodlné na používanie. *3.Brzdové Páky: brzdové páky poskytuje ergonomické prst pozície a spustenie rukoväť. *4.Jednoduchá Inštalácia: inštalácia je jednoduchá, rýchlosť shifter práce, akonáhle je nainštalovaný správne.

Poznámka:

1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba.Prosím pochopiť.

2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Platby:

-Akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:Kreditnú Kartu, VISA, Banky do Banky, bankovým prevodom, Western Union a tak ďalej.

-Všetky platby uskutočnené na www.v-portal.sk sú spracované Alipay.


  • Gears: 27 Speed
  • Druh: Conjoined DIP
  • Materiál: Zliatiny
  • Číslo Modelu: dfgvdsf
  • Komponenty: Motocykle

Štítky: prehadzovačka vešiak trek, skrutka prehadzovačky, wu111, 3x9 brzdy radenie, x0 prehadzovačky, bicykel cestnej radenie, riziko prehadzovačky, cesta 3x9 radenie, xt 3x9 radenie, dura ace sada.

Môžete tiež rád