1 Box Holografické na Nechty, Glitter Prášok Dúha Farieb Neon Účinnosťou Lesk Lete Šplhať Prachu Ombre DIY Nechtov umeleckou Výzdobou Manicur

€2.69

Špecifikácia : Položka Druh: Pstruh Chrome Prášok Čistá Hmotnosť: Cca.0.5 g Materiál: Nechtov Prášok Funkcia: Jednoduché aplikovať na prírodné, alebo umelé nechty Môžete tiež použiť na výzdobu vášho domova, mobilný telefón v prípade, okuliare, vyrobené karty, body art, atď.Ako používať: 1.Príprava nechtov, súbor, a Čistí. 2.Požiadať o tenká vrstva základný náter, vyliečiť ju s UV lampa asi 2-3 minúty alebo LED lampy na 1 minútu. 3.Naneste na tenkej vrstve preferovanú farbu a vyliečiť ju s UV lampa asi 2-3 minúty alebo LED lampy na 1 minútu. 4.Nanesieme ďalšiu tenkú vrstvu preferovanú farbu a liek s UV lampa asi 2-3 minúty alebo LED lampy na 1 minútu. 5.Pomocou hubky stick, uplatňovať dúhový lesk prášok do odflaknuty vrstvy gélu. 6.Naneste na tenkú vrstvu UV top coat, vyliečiť ju s UV lampa asi 2-3 minúty alebo LED lampy na 1 minútu.Package Zahrnuté: 1 box Rainbow Chrome Prášku +2 Hubky stick(dar) Upozornenie: Rainbow Chrome Prášok, musí sa použiť so základným náterom, UV top coat a základnej farby.Rôzne základné farby majú iný účinok !

Poštovné 1)5-7 Dní dodacia lehota bude potrebné po tom, čo sme potvrdili prijatie vašej platby. 2)uveďte správnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne. 3)DHL, TNT, Fedex, UPS, Air Cargo, doporučene sú podporované, ak chcete použiť ktorýkoľvek z nich, prosím, kontaktujte nás pred vykonaním platby, pretože tam bude vyrábať ďalšie poplatky.Za normálnych okolností trvá 20-50 pracovných dní príchodu leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Express.Spôsob platby 1.Prijímame len Viazaný,Kreditné karty,Western Union. 2. Vlastné povinnosti, miestne dane a poplatky nie sú zahrnuté v položkách cenu alebo prepravné.To je kupujúceho zodpovednosti, ale budeme sa snažiť spolupracovať s vami riešiť to hladko, a ponúknuť nejaké voľné dokumenty, ak nie je žiadne náklady, bude kupujúcemu na jeho zodpovednosť.Len návrat vadný výrobok bude ponúknutá exchange.Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.Spätná väzba 1)Vaša odozva je naozaj dôležité pre nás, prosím trvať niekoľko sekúnd dať veľký spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, ďakujem veľmi pekne !! 2)Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby. 3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred dať neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba.Budeme sa snažiť vyriešiť problém a dať vám šťastný nakupovanie náladu tu.Ďakujeme!Kontaktujte Nás 1)Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás! 2)odpovieme vám hneď ako to bude možné, ale prosím, aby odkladu odpovedať na nepracovný deň.Ďakujeme za vašu návštevu, mať dobrý deň.


  • Položka Druh: Na Nechty, Glitter

Štítky: mini maličká lampa, mk6 izolácia, wc sledovať svetlo, wolverine 15 cm, mini thumbtack, vďačný rám, nastaviť svetlo 220v, xiao spad, y5ii konektor.

Môžete tiež rád