10Pcs/veľa Flex Kábel Pre Samsung U700 Pripojiť Doske Na LCD Obrazovke

€13.53

Vitajte v našom obchode

Popis Produktu

Obsah Balenia

10* flex kábel

Zásielky

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy.Ak majú n o v špeciálnych prípadoch sa stalo, Budeme posielať položky do 2-5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená .tiež,pleae prenájom uistite sa, že adresa, ktorú ste odoslali, je správne a jasné ,sme nie je zodpovedná za položka strata alebo oneskorenie v dôsledku nesprávne alebo neznáme riešiť sami seba potom.Napokon, Ak prepravné náklady sú vyššie ako náš rozpočet, budeme h ave právo riešiť spôsob dopravy, a bude zanechať správu.

Balenie

Sme pack položky v poli a lepiacou páskou.

Vrátenie a Záruka

1. Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky a musíte nás kontaktovať do 24 hodín od prijatia vášho nákupu.

2. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

3. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo.Muži urobili chyby, nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný, poškodenie po použití a tak ďalej.

4. Za chybné položky, pošlite nám, prosím jasné obrázky.

5.Výrobok mať w arranty čas a e xcellent a fter-servis.

Spätná väzba

Dúfame, že sa nám môže dať pozitívnu spätnú väzbu.

Ak nie ste spokojní, pošlite nám e-mail naraz , poukázať na náš nedostatok , aby sme sa mohli neustále zlepšovať naše služby a kvalitu produktov .

Ak máte v pláne dať nám neutrálny / negatívny spätnú väzbu, prosím, don?t konať rýchlo, myslíme si, že dávať neutrálny / negatívny feedabck nie je váš účel.Váš cieľ je, aby ste nám povedali o svojej nespokojnosti, ak v akcii, ktorú nám umožňujú spoznať, že sme nedostatočné v našej práci sme sa určite budú dať uspokojivé riešenie ASAP.

Za vašu trpezlivosť a pochopenie je ocenil v priebehu zlepšenie našej činnosti.


  • Názov Značky: shanglaiya
  • Kompatibilné Značky: Samsung
  • Dizajn: Jazdec
  • Použitie: Tlačidlo Domov
  • Číslo Modelu: U700

Štítky: i900, 40b batérie, automobilové dvr zadné, l870, cam dash wifi, nahrávanie videa, auto záznam, dashcam predné a zadné, fotoaparát auto predné, 360 dvr.

Môžete tiež rád