2500mAh Batérie PL-C11 pre DOOV iSuper S3

€11.07

Podrobnosti Batérie 1. 100% testované a 1 ročná záruka 2. Testované po jednom a 100% funguje dobre 3. V čase doprava s sledovacie číslo 4. 1 Deň doručenia po platba potvrdená 5. Najlepšie po-servis : budeme snažiť v našich silách, aby slove problém 6. Veľké množstvo skladom Balenie Zoznam : 1 peice batérie

Zásielky:

1. Pošleme na pozemky, do 3 dní od kupujúceho platbu je overená www.v-portal.sk.

2. Naše ceny nie sú vrátane určenia cla.

3. Budeme zodpovedný za Čína colné problém a kupujúci by mal byť zodpovedný za určenia colnej problém .

Doprava času:

1: Čína Príspevok,je potrebné 15~35 pracovných dní alebo viac.

2: EMS,potrebujete 5~10 pracovných dní.

Záruka:

1. Všetok tovar ponúkame na predaj sú v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie predtým, ako sú odoslané.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

2. Sľubujeme, záruka za kvalitu v jednom roku a budeme opravy bezplatne.Volebný lodnej dopravy by hradí zákazník.

3. Vaša spokojnosť našich výrobkov je zárukou.Ak nie ste spokojný s výrobkom, môžete sa vrátiť tovar na výmenu, ale prosím, komunikovať s nami pred vrátiť.Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.Všetky vrátite tovar musí byť v dobrom stave.Musia byť pod resalable stave.Muži mali chyby nie sú zárukou, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej.

Spätná väzba:

1. Ak ste sa uspokojiť s dodávať tovar, prosím, láskavo pomôcť opustiť pozitívnu spätnú väzbu a my vám urobiť to isté pre teba.

2. Staráme sa o naše cenné zákazníkov, a bude sa snažiť riešiť prípadné neočakávané problémy.

3. Ak nie ste uspokojiť s tovarom, prosím, neváhajte nás kontaktovať v čase, a odosielať správy v prvom rade pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor o sos.Budeme sa vždy snažiť vyriešiť problém a žiť až k vašej spokojnosti.


  • Kapacita batérie(mAh): 2201mAh-2800mAh
  • Názov Značky: SanErqi
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Číslo Modelu: PL-C11
  • Certifikácie Kvality: ce
  • Kompatibilné Značky: Iné

Štítky: zenfon, rada vody, hiomi redmi 9, aqua marina kajak, padleboard, rada sup surfovať, rada stand up, vstaň paddl, xiao refmi poznámka 8, redmi8.

Môžete tiež rád