Vysoká kvalita X5 X6 E70 E71 automobilový klimatizácia výparníkom , auto/auto ac Opravy dielov

€49.04 €53.31

Pozornosť Na Ruských Priateľov: 1. Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko vrátane vaše meno, stredné meno a priezvisko pri spôsobe platby;

2. Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho Bytu Č., Ulica,Mesto, Región a krajina, v opačnom prípade váš balík bude pravdepodobne budú vrátené!

3. Nie sme zodpovední za SVOJU CHYBU.

Kupujúci sú zodpovední za všetky poisťovne, ktoré majú pocit, je potrebné

O miestnych daniach a dovozného cla

Miestne dane a dovozného cla môže vzniknúť v niektorých krajinách a nie sú zahrnuté do sumy uvedené.Kupujúci alebo príjemca zásielky, je zodpovedný za všetky takéto daní a ciel.Náš produkt sa predáva na celom svete a nemôžeme zaručiť, že spĺňajú import požiadavky každej krajine.Ak máte pochybnosti,obráťte sa na krajiny colný úrad pred objednaním.

Rozmery: 305 * 245 * 48 mm

Prečítajte si kupujúci:

1. Prosím, musí skontrolovať pred kúpou komodity opis alebo obrázok je v súlade s pôvodným auto tovar vlasy, ak sa vám nepáči, uveďte, prosím, obrázok, tak, že môžeme nájsť správny tovar pre vás.

2, ak sa tovar dostal nevhodné, môžete sa pokúsiť prevodom alebo darček pre priateľov a rodinu;

3. Ak potrebujete, aby sa vrátil a výmena, potom sa vrátil k nákladné hradí kupujúci, a sme opäť poslala nákladnej platí kupujúci.

4. Ak sa potrebujete vrátiť a náhrady, potom sa vrátil k nákladné hradí kupujúci, a budeme odpočítať námornej nákladnej z Číny, zvyšok peniaze vrátené kupujúcemu.


  • Regulácia Teploty Režim: Zmes Vzduchu A Nariadenia Režim
  • Názov Značky: ShenDi YaTe Auto AC

Štítky: kvalita ovzdušia wifi, auto r134a, ac nástroj, ac náradie universal, bmw e71, plyn chladiace médium r134a, ac nástroje hvac, split ac nástroje, bmw e70 gril, nástroje ac.

Môžete tiež rád